Hakkımızda

Via Pozitif; bireylerin ideal kilolarına hızlı, zahmetsiz ve sağlıklı bir şekilde ulaşmalarını amaçlamaktadır.

Teknolojik anlamda üstün ve en etkin cihazlar kullanılmaktadır. Kişinin hayatına pozitif bir dokunuşta bulunmak, hayat kalitesini yükseltmek ve daha mutlu bir yaşam sürmesini sağlamak en büyük motivasyon kaynağımızdır. Via Pozitif, şimdiye kadar binlerce danışana hizmet vermekle birlikte, %100 yakın başarı oranına sahiptir. Sağlıklı Beslenme Koçu ve Bağımlılık Danışmanı Melike Reçber Köroğlu tarafından kurulan Via Pozitif’te her danışan ile birebir ilgilenilir ve özel olarak takip edilmektedir. MİSYON


Kişiyi özgür bırakarak, farkındalık oluşturarak, eğlenerek, en az çaba ile teknolojik anlamda en yeni ve en etkin cihazları kullanarak bireyin ideal kilosuna gelmesine yardımcı olmaktır.
VİZYON

Tüm dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek, en yeni teknikleri, etkinliği en yüksek cihazları Avrupa ile eş zamanlı olarak ülkemizde de kullanmaktır. 


Başarılı Sonuç


Devam Eden Seans


Mutlu Danışanlar

Sizden Gelen Yorumlar

Yağmur Y.

Yağmur Y.

İlk 5 günden sonra çok rahatladım. Ben aşırı derecede ekmek, makarna, pilav düşkünüydüm. 2. seanstan sonra canım hiçbirini Diyet yapmamak beni çok mutlu etti. Gayet güzel besleniyorum. Aç kalmıyorum. Ben yalnızca sağlığıma zararlı olan besinleri tüketmiyorum. Hepsi bu ve çok mutluyum.

Melike T.

Melike T.

Diyaliz hastasıyım ve aşırı derecede kola düşkünlüğüm var. Gün içerisinde çok fazla kola tüketiyordum. İlk seanstan itibaren kola isteğim tamamen kesildi. Hiçbir şekilde istemiyorum. Karşımda içilse de etkilenmiyorum. 

Zeynep K.

Zeynep K.

Pilav, makarna yemeden doyamıyorum sanıyordum ama doyuluyormuş. Sizin desteğinizle atlattım ben bunu. Hiç zorlanmadım. Karbonhidratı çok severdim ama şu an hiçbirini sevmiyorum. Çok mutluyum.

Elif Z.

Elif Z.

Hiç zorlanmadım. Her şey çok rahattı. Kısa süre içerisinde bu kadar kilo vermek beni çok mutlu etti. Tartıya çıkmayı çok da sevmeyen biriydim. Kilo verdikçe durmadan tartıya çıkma isteğim geldi. Eskiden canımın çok çektiği şeyleri, canım çekmemeye başladı. Çoğunlukla abur cubur, cips, jelibonlar ve tatlı olan her şeyi çok severdim. Çok yerdim.

Neslihan T.

Neslihan T.

40 günde 10 kg verdim. Başta ben buraya inanarak başladım aslında ama kendimde, ömrümde yaşamadığım duyguları yaşadım. Hiç canım istemiyor. Çok rejimler uyguladım bu yaşa kadar ve ilk defa böyle bir süreçten geçiyorum. İlk defa iştahım kapandı. Zorlanmam hiç yok. 

Tuana K.

Tuana K.

Tahmin ettiğimden kolay geçti. İlk 1 hafta biraz zorlandım. Onun dışında hiç zorlanmadım. İştahım ciddi oranda kapandı. Tatlıya çok düşkündüm. Şimdi hiç ilgimi çekmiyor. Çok mutluyum.

Yeşim Ş.

Yeşim Ş.

İlk etapta, biraz zorlanacağımı düşündüm başlamadan önce. Hiç öyle olmadı. Tatlı, hamur işi, kurabiyeler, börekler çıktı hayatımdan. Hiç zorlanmadım. Hiç açlık hissi olmadı. Çok mutluyum.

Gülseren O.

Gülseren O.

Sizin söylediklerinizin hepsini yaptım. Bayağı vücudum rahatladı. Moralim bozuk olunca yemek yerdim. Günde 5-6 tane nescafe içerdim. Ekmeğe çok düşkündüm. Ekmek olmazsa olmazlarımdandı. Şimdi yemek bile istemiyorum. Hiç aklıma bile gelmiyor. Sağlıklı beslenmenin etkilerini hissediyorum. Çok mutluyum. İyi ki sizinleyim.

Tülin A.

Tülin A.

Süreç çok kolaydı. Bu kadar rahat bir şekilde atlatabileceğimi düşünmüyordum ama çok rahat geçti. Düşkün olduğum gıdalar gözümün önünde olsa da artık canım istemiyor. Ben bu yola çıkmadan önce bir türlü kendi irademle kilo veremedim. Tatlı düşkünlüğüm vardı. 2 günde bir, bir kare borcam browni yiyordum. Sürekli canım istediği için bir nokta ko

Ayşe K.

Ayşe K.

Canım hiç istemedim. Süreci gayet rahat geçirdim. Mesela tüm gün aç kalsam bile artık yemeğe saldırmıyorum. Önceden ekmek görünce dayanamazdım. Aç kalmayayım diye sürekli ekmek yerdim ama artık canım hiç istemiyor. Ekmeksiz de insan doyuyormuş. Kendimi halsiz hissetmemek için yemek yiyorum. Onun dışında canım yemek yemek istemiyor. Düşkün oldu

Filiz Ü. Ç.

Filiz Ü. Ç.

Sizinle ilgili çok tereddütüm vardı. Çok araştırdım. Instagram’dan postlarınıza yorum yapan danışanlarınızla iletişime geçtim. Şimdiye kadar pek çok yöntem denememe rağmen gözle görülür bir başarı elde edemedim. Şimdi ise çok rahat bir şekilde kilo aldıran gıdalardan uzak duruyorum. Kilo verebildiğimi gördükçe çok mutlu oluyorum.

Seçil Ü.

Seçil Ü.

Dedikleriniz bana inandırıcı gelmedi ama ne kaybederim ki diye başladım. Sonuçta iğne yok, ilaç yok. En kötü ne olabilir deyip hikâyeye başladım. Çok farklı yöntemler deneyip başarısız olunca artık insan daha temkinli yaklaşıyor ve anlattıklarınız bizim hayallerimizde olup da gerçeğe dönüştüremediklerimizdi. 66 günde 20 kilo verdim. Söyleyebile

Bize Ulaşın

Günün her saati bize ulaşabileceğiniz iletişim kanallarımız.

Email Adresimiz

[email protected]

Whatsapp Hattı

0552 332 21 22

Bizi Arayın

0552 332 21 22